Studio projektowania opakowań - WaveGroup producent odzieży reklamowej Warszawa

Studio projektowania opakowań

Produkujemy „dopasowane” opakowania. Są one istotnym elementem, który umacnia rozpoznawalność marki naszych klientów. Dlatego tworzymy je tak, aby w pełni były z nią utożsamiane. Stają się wyjątkowe, tak jak Państwa produkt.

W studio projektowym opracujemy dla Państwa opakowanie, uwzględniając produkt, który będzie w nie zapakowany. Tworzymy je od podstaw: zaczynamy od projektu wykrojnika w formie elektronicznej i wizualizacji opakowania, czyli projektu graficznego pudełka. Na tym etapie określamy także linie zgięć i cięcia. Dopiero po wykonaniu tych czynności wypuszczamy prototyp do produkcji.

Projektując opakowanie, bierzemy również pod uwagę zastosowanie, wymaganą wytrzymałość, sposób transportowania i składowania gotowego pudełka. Korzystamy z wykrojników elektronicznych zaprojektowanych w naszym studio lub otrzymanych od Państwa.

Na życzenie klienta przedstawiamy próbki tektur proponowanych do produkcji. Jeśli okażą Państwo zainteresowanie naszą ofertą, przy zmianie dostawcy opakowań na naszą firmę nie poniosą Państwo żadnych kosztów początkowych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz bezpłatne kalkulacje. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na naszą pomoc w opracowaniu satysfakcjonujących rozwiązań.