szwalnia odzieży reklamowej premium drukarnia offsetowa i opakowania - WaveGroup producent odzieży reklamowej Warszawa

szwalnia odzieży reklamowej premium
drukarnia offsetowa i opakowania

Szwalnia i drukarnia Wave Group znana jest jako producent lekkiej odzieży reklamowej, sportowej oraz wyjściowej, a także ze znakowania na dowolnych materiałach oraz powierzchniach. Od 1995 roku systematycznie się rozwija i przechodzi wiele przemian. Grupa powstała dzięki inwestycji w drukarnię i rozbudowie szwalni odzieży. Posiada własne maszyny, dlatego dziś większość prac realizuje u siebie w obydwu zakładach. Dzięki temu – niczym sprawni krawcy – pracownicy szwalni i drukarni skracają łańcuch pośredników oraz czas produkcji.

Producent odzieży reklamowej Wave Group działa w Warszawie i okolicach, ale produkuje odzież firmową i inne projekty na terenie całej Polski, Europy i Azji. Mając na uwadze potrzeby klientów, szwalnia podejmuje się nietypowych zleceń. Hasło „nasz klient nasz pan” nie jest dla Wave Group pustym sloganem.

Misja szwalni odzieży reklamowej i drukarni Wave Group:

  • Dostarczać najwyższej jakości produkty i usługi. To na szyciu odzieży typu Premium Wave Group zdobyło przewagę nad innymi szwalniami.
  • Otaczać klientów fachową opieką. Na każdym kroku szwalnia i drukarnia Wave Group doradza przy tworzeniu i realizowaniu projektów. Korzystając z doświadczenia w marketingu, tworzy profesjonalną odzież firmową.
  • Dążyć do optymalizacji kosztu projektów, skracać czas produkcji oraz dostaw. Dlatego szwalnia i drukarnia realizuje produkcję wyłącznie w obrębie GRUPY.

Atuty producenta odzieży i drukarni
Wave Group: 

  • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu szwalnia i drukarnia Wave Group może pochwalić się sprawnością w zarządzaniu zadaniami, dużą efektywnością w działaniach i indywidualnym podejściem do klienta.
  • Zapewnia wieloetapowy proces we własnym zakresie, od projektu
    aż po realizację. Szwalnia i drukarnia są w pełni samowystarczalne.
  • Skrócony łańcuch pośredników – dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu, wszystkie niezbędne prace wykonywane są w zakładach grupy. Szwalnia i drukarnia Wave Group współpracuje jedynie z producentami.