Klienci - WaveGroup producent odzieży reklamowej Warszawa

Klienci

 • "Współpracujemy z Wave Group od lat. Bardzo dobrze znamy jakość proponowanej odzieży. Zamówione ubrania są wytrzymałe przez to wielosezonowe. Zaskoczeni jesteśmy ich trwałością. Ogólnie firma WG to profesjonalny producent. Nie zdarzyły się opóźnienia w dostawie i zawsze otrzymywaliśmy dokładnie to co zmawialiśmy. Polecam za jakość i profesjonalizm.”
  Piotr Chodzeń
 • "Dziękuję za przepiękne ściereczki oraz doprecyzowanie każdego szczegółu, Materiał jest super jakości oraz wykonanie jest idealne!"
  Natalia Savchuk
 • „Współpracujemy z firmą Wave Group od ok. 10 lat. Zamawialiśmy odzież dla pracowników. Ubrania charakteryzują się wysoką jakością. Dobrym doborem kolekcji, szybkim terminem realizacji. Profesjonalizm firmy sprawia, że powierzamy produkcję wiedząc jaki będzie efekt. Polecam usługi Wave Group.”
  Małgorzata Maj
 • "Zakład wykonywał, na zlecenie magazynu K MAG, bawełniane szale, dostępne w dwóch kolorach. Wykazał się przy tym profesjonalizmem na poziomie wykonania produktów, szale są zrobione z bardzo dobrej jakości bawełny, jakością nie ustępowały im też skórzane metki. Zadowolenie ze współpracy dotyczyło również logistyki, w zakresie dotrzymania terminów oraz procedury dostarczenia. Bez wahania, po raz kolejny podjęlibyśmy współpracę z Wave Group.”
  Marta Oczkowska